Aksiyon Oyunları 6 Mayıs 2014, 19:03
CONTRA EVOLUTION

Atarinin Popüler Oyunu CONTRA Android’e Geldi

Bir zamanlar atari platformunda en çok oynanan ve aranan oyunlardan birisi olan Contra Android platformu için CONTRA EVOLUTION adıyla sunuldu. Aynı atari de oynandığı gibi oynanan oyun bizlere geçtiğimiz yılları aratmakla kalmıyor büyük bir aksiyonun içine sokuyor. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan CONTRA EVOLUTION Android oyunu gerek grafik, gerekse ses kalitesi ile bu konuma ulaşmayı gerçekten hak ediyor. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu bir şekilde çalışan bu Android oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

CONTRA EVOLUTION

Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip neredeyse her Android telefon ve tablette çalışabilecek seviyede olan CONTRA EVOLUTION Android oyunu 18 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Sizlerin de kısa zamanda çok beğeneceğini düşündüğümüz bu Android oyunu hemen bitmeyen bölümleri ile de sizleri kendisine hayran bırakacak.

Google Play Store üzerindeki oylara göre 5 üzerinden 4.1 gibi yüksek bir puan alan bu Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizimde denediğimiz ve oldukça keyif aldığımız bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağını düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap