Zeka Oyunları 5 Mayıs 2014, 10:14
Myth Defense 2

Myth Defense 2: DF Savunma Oyunu

Android platformunun en beğenilen savunma oyunlarından birisi olan Myth Defense 2 tekrardan Google Play Store üzerindeki yerini aldı. Savunma oyunları içerisinde en iyi grafik ve ses kalitesine sahip olan bu oyunda orkları, goblinleri ve Necromancers teknolojisini kullanarak kuleler ve tuzaklar kurarak düşmanlarınızı alt etmelisiniz. Dark Forces isimli kaleyi koruduğumuz bu Android oyununda tam sürümlü 4 farklı harita, 60 farklı oyun görevi bulunuyor. Bu oyun görevlerini gerçekleştirmek için ise normal ve Heroic isimli iki farklı oyun modunu kullanabilirsiniz.

Myth Defense 2

Oyunun içerisinde kurmuş olduğunuz kuleleri en iyi şekilde geliştirerek düşmanlarınızın geçmesine engel olmanız gerekiyor. Bu kuleleri geliştirirken dikkat etmeniz gereken nokta ise gelen birimlere göre geliştirmeleri gerçekleştirmek. Kuleleri geliştirmek için gerekli olan altını da öldürmüş olduğunuz düşmanlardan sağlayabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Myth Defense 2 Android savunma oyunu sizleri de kısa zamanda kendisine bağlayacak bir oyundur. Bizim denediğimiz ve çok beğendiğimiz Myth Defense 2 isimli bu Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap