Aksiyon Oyunları 4 Mayıs 2014, 11:18
SoldierRun

SoldierRun Android Oyunu

Android platformu üzerinde kuşkusuz en çok oynan oyunlar Subway Surf ve Temple Run’dır. Bu oyunlar birbirine benziyor gibi görünse de birkaç farklılıkları tabi ki bulunuyor. Bu oyunların böyle çok sevilmesi bunların alternatiflerinin çıkmasına da imkan sağladı. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız SoldierRun isimli Android oyunu aynı bu türden sayılabilecek bir oyundur. Oyunda sahip olduğumuz karakter ile gidebildiğimiz kadar ileri gitmeli ve yolda karşılaştığımız paraları toplamamız gerekiyor.

SoldierRun

Oyun içerisinde tabi ki diğer oyunlarda olduğu gibi karşınıza engeller çıkabiliyor. Bu engellere karşı dikkat etmeli ve karakterinizi en iyi şekilde korumalısınız. Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz altınlarla birlikte yeni karakterler alabilir ve kendinizi daha iyi konuma getirebilirsiniz. Tabi yeni karakterle birlikte daha hızlı ve oyunda daha adapte olabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan SoldierRun Android oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. 10 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabilen bu oyun Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip orta seviye ve üstü Android telefon, tabletlerde çalışabilmektedir. Kısa zamanda sizlerin de beğeneceğini düşündüğümüz bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap