Aksiyon Oyunları 1 Mayıs 2014, 11:55
Mutants Genetic Gladiators

Mutants: Genetic Gladiators Android Oyunu

Artık her 10 Android oyundan 8’i online olarak oynamaya imkan sunmakta ve böylelikle arkadaşlarınızla veya başka kişilerle Android oyunları oynayabiliyorsunuz. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Mutants: Genetic Gladiators isimli Android oyununda da online olarak arkadaşlarınız veya başka kişilerle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Mutants: Genetic Gladiators Android oyununda amacınız sahip olduğunuz Mutant özellikli kahramanınızı geliştirmek ve savaş alanında düşmanlarınızı yenmek. Takım halinde oynama imkanı sunan bu oyunda sahip olduğunuz takım ile rakiplerinizi alt edebilir ve altınlar kazanabilirsiniz.

Mutants Genetic Gladiators

Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz bu altınlarla birlikte kahramanınızı daha gelişmiş bir seviyeye yükseltebilir böylelikle rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun içerisinde 100’den farklı mutant bulunmaktadır. Tabi ki bu mutantların her birisinin de farklı özellikleri bulunuyor. Sizlerde 6 farklı mutant geni içerisinden istediğinizi seçebilir ve kendinize göre bir mutant oluşturabilirsiniz.

Grafik kalitesi bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz Mutants: Genetic Gladiators Android oyunu sizleri kendisine bağımlı yapacak bir oyundur. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine kavuşan bu oyun Android 2.2 ve üzeri işletim sisteme sahip orta seviye ve üstü Android tablet ve telefonlarda çalışmaktadır.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak indirebilen Mutants: Genetic Gladiators isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Unutmayın bu Android oyunu oynamak için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap