Android Tablet 30 Nisan 2014, 11:34
Iconia Tab 7

Acer’den Iconia One 7 ve Iconia Tab 7 Tabletleri Geldi

Bilgisayar pazarında adından oldukça söz ettiren Acer, tablet pazarında da iyi bir konuma gelmeye çalışıyor. Son olarak bugün Iconia One 7 ve Iconia Tab 7 ismini verdiği iki yeni tabletini lanse eden firma bu tabletleri uygun fiyattan satışa sunarak iyi bir satış rakamına ulaşmayı amaçlıyor. Birçok özelliği ortak olan bu modellerin Iconia Tab 7 ise 3G destekli telefon özeliğine Android 4.4 KitKat işletim sistemine ve 4 çekirdekli işlemciye sahip. İki tabletin ortak özellikleri ise 7-inç büyüklüğünde 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olması. 1 GB RAM bulundurması, microSD kart girişine sahip olması 7 saate varan kullanım süresi sunan bataryaya sahip olması, 5MP çözünürlüğünde arka kameraya ve VGA ön kameraya sahip olması gibi sıralanıyor.

Iconia Tab 7

Mayıs ayı içerisinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinde satışa sunulacak olan bu ürünlerin fiyatları da şimdiden netlik kazanmış durumda. Iconia One 7 isimli tabletin fiyatı 140 Avro olarak belirlenmişken Iconia Tab 7 modelinin ise fiyatı 150 Avro fiyat etiketine sahip.

Ülkemiz pazarında da satışa sunulması beklenen bu iki tabletin hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap