Samsung 28 Nisan 2014, 16:58
galaxy core 2

Samsung Galaxy Core 2’nin Fiyatı Biraz Yüksek Olabilir

Galaxy Core isimli akıllı telefonu ile iyi bir başarıya imza atan Samsung, şimdi de bu ürünün ikinci sürümünü akıllı telefon pazarına sunmaya hazırlanıyor. Performans bakımından alt seviye bir ürün olacak olan Galaxy Core 2, 1.2 GHz hızında çalışan Snapdragon S4 işlemcisinden güç alıyor. 4.5-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak olan bu akıllı telefonda 512 MB RAM bulunuyor. 5 MP arka kamera ve VGA ön kamera sahip olacağı ifade edilen bu üründe 2.000mAh büyüklüğünde bataryanın bulunması bekleniyor. Çift SIM kart teknolojisine sahip olacağı belirtilen bu akıllı telefonun ne yazık ki fiyatının pek uygun olmayacağı dikkat çekiyor.

galaxy core 2

20 Mayıs tarihinde Rusya’da satışa sunulması beklenen bu akıllı telefonun fiyatının 277 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması beklenmekte. Ne yazık ki bize göre biraz pahalı olan bu fiyatın satışa çıkmasının ardından biraz daha uygun seviyeye çekilmesini bekliyoruz. Ülkemizde de büyük bir ihtimalle satışa sunulacak olan Galaxy Core 2 isimli bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap