Samsung 27 Nisan 2014, 18:46
galaxy mega 7.0

Samsung Galaxy Mega 7.0 Gelebilir

Geçtiğimiz sene çıkarmış olduğu Galaxy Mega serisi ile iyi bir başarıya ulaşan Samsung, bu yaz mevsiminde de bu seriye yeni bir model daha ekleyebilir. Çin kaynaklı bilgilere göre Samsung bu seriye eklemek üzere 7-inç büyüklüğünde ekrana sahip yeni bir model üzerinde çalışıyor. SM-T2558 kod adı verilen bu modelin Galaxy Mega 7.0 olarak lanse edileceği hakkında önemli bilgiler bulunmakta. 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alacağı ifade edilen bu akıllı telefonun ekran çözünürlüğünün ne kadar olacağı hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmazken ürünün 1.5 GB RAM kullandığı ifade edilmekte.

galaxy mega 7.0

Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ile satışa sunulması beklenen bu ürünün 8GB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor. Aynı zamanda microSD kart desteğine de sahip olacak olan bu akıllı telefonun böylelikle hafıza sorunu yaşamaması beklenmekte. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 2 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacağı belirtilen Galaxy Mega 7.0’ın şimdilik ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda net bir bilgi bulunmamakta. Ancak bu ürünün ilk etapta Çin pazarına hitap etmesi beklenen beklentiler arasında yer alıyor. Ayrıca bu ürünün ülkemiz pazarında da yer almasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap