Motorola 26 Nisan 2014, 21:11
Motorola XT912A

Motorola’dan 5.2-inç Büyüklüğünde Akıllı Telefon Geliyor

Akıllı telefon pazarında son zamanlarda bir duraklama dönemine giren Motorola, Moto G isimli akıllı telefonu ile iyi bir başarıya ulaşmıştı. Bu akıllı telefonunun ardından 5.2-inç büyüklüğünde yeni bir akıllı telefon hazırlığı içine giren Motorola’nın bu duraklama dönemine son verip iyi bir grafik çizmeyi amaçladığını düşünüyoruz. Motorola XT912A kod adı ile ortaya çıkan bu cihazın 5.2-inç büyüklüğündeki ekranı Full HD çözünürlüğünde görüntü sunacak. Qualcomm’un en çok talep gören işlemcilerinden birisi olan 4 çekirdekli Snapdragon 800’ü kullanması beklenen bu akıllı telefonun 2 GB RAM kullanması beklenen diğer bilgiler arasında yer alıyor.

Motorola XT912A

Android 4.4.3 KitKat işletim sistemini kullandığı görünen Motorola XT912A kod adlı bu akıllı telefonda 32 GB dahili hafızaya yer verilmiş. 12 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 2 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olduğu belirtilen bu ürünün donanımsal olarak iyi bir yapıda olduğu dikkat çekmekte. Motorola’nın yeni bir amiral gemisi olarak gördüğümüz XT912A’nın kısa bir zaman içerisinde akıllı telefon pazarında yer almasını bekliyoruz. Şimdilik Motorola’nın bu akıllı telefonu hakkında edinilen bilgiler bu kadarla sınırlı.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap