Medya ve Video 26 Nisan 2014, 12:05
Youtube Giriş ENGELİNİ Kaldir

Android Youtube Giriş Engelini Kaldır Uygulaması

Ne yazık ki ülkemizde Youtube’a giriş sağlanamamakta. Tabi ki bazı yöntemlerle sağlanabileceğini de belirtmekte fayda var. Bu yöntemlerden birisi de Türk geliştiricinin geliştirmiş olduğu Youtube Giriş Engelini Kaldır Android uygulaması. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile Youtube üzerindeki videolara rahatlıkla ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu uygulama kendisini günden güne geliştirmekte ve daha iyi bir seviyeye gelmektedir. Youtube Giriş Engelini Kaldır Android uygulamasının en büyük avantajı ise Proxy ve VPN kullanmıyor olması böylelikle internet bağlantınızla yavaşlama olmadan rahatlıkla videoları izleme imkanına sahip oluyorsunuz.

Youtube Giriş ENGELİNİ Kaldir

Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan bu uygulamayı tam ekran olarak kullanmak isterseniz Android telefon veya tabletinizi yatay konuma getirmeniz yeterli olacaktır. Tabi ki yatay konumda tam ekran olması için sensörün açık olması gerekiyor.

1.7 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan bu uygulama Android 2.3 ve üzeri sürümlere sahip neredeyse her Android telefon ve tablette çalışacak seviyededir. Küçük boyutu sayesinde cihazınızda herhangi bir kasma sorunu da yaratmayan bu uygulaması sizlerin de beğenerek kullanacağınızı düşünüyoruz. Bizim denediğimiz ve beğendiğimiz Youtube Giriş Engelini Kaldır Android uygulamasını sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap