Aksiyon Oyunları 25 Nisan 2014, 16:49
World Battle

World Battle Online Android Strateji Oyunu

Son zamanlarda artık herkesin Android telefon ve tabletinde internet bulunur olmaya başladı. Tabi bu durum böyle olunca artık Android oyunlarda online olarak sunulmaya başlandı. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız World Battle isimli Android oyunu da online olarak oynana Android oyunlardan birisidir. Strateji-aksiyon karışımı bir oyun olan World Battle’da amacınız köyünüzü geliştirerek düşmanlarınızı yenmek. Tabi ki sadece yenmek değil köyünüze de en iyi şekilde savunma yerleştirmeli ve düşmanlarınıza karşı savunmalısınız. Oyunun ilk etaplarında gelişmeler kısa sürse de gelecek günlerde bu geliştirmeler daha zor ve uzun sürüyor. Bağımlılık derecesi oldukça yüksek olan bu Android oyunu sizlerde kısa sürede beğeneceğinize eminiz.

World Battle

Asker geliştirme özelliğine de sahip olan World Battle Android oyununda arkadaşlarınızla birliktelik kurup düşmanlarınıza karşı koyabilme imkanına sahipsiniz. Yaklaşık 1 milyon kişi tarafından oynanan bu oyunun kısa zamanda daha yüksek bir kitleye ulaşmasını bekliyoruz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan World Battle Android oyunu içerisinde oyun içi satış da bulunmaktadır. İsterseniz oyun içindeki bazı ögeleri satın alabilir ve rakiplerinize karşı bir adım önde olabilirsiniz.

47 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan World Battle Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Unutmayın ki bu Android oyunu oynamak için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmekte.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap