Samsung 25 Nisan 2014, 08:29
galaxy beam 2

Çin’de Yeni Bir Galaxy Beam 2 Göründü

Galalaxy Beam ile büyük bir ilgi kazanan Samsung, bu modelin ikinci sürümünü Çin’de resmi olarak tanıttı. Donanımsal olarak pek bir gelişme göstermeyen Galaxy Beam 2, 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alıyor. 4.66-inç büyüklüğünde 480×800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan ürün Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. 5 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan akıllı telefonda WiFi, Bluetooth 4.0 veri transfer teknolojilerine yer verilmiş. MicroSD kart girişine sahip olan bu akıllı telefonun batarya büyüklüğü ise 2.600mAh olarak ifade edilmekte.

galaxy beam 2

11.4mm kalınlığa sahip olan bu akıllı telefonda yer alan DLP destekli mini projeksiyon modülü ile 480 x 800 piksel çözünürlüğünde duvara görüntü yansıtılabiliyor. Bu projeksiyon için özel uygulamalara da sahip olan Galaxy Beam 2 ilk etapta Çin pazarında satışa sunulacak. Fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmayan bu akıllı telefonun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda da net bir bilgi bulunmuyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap