Aksiyon Oyunları 23 Nisan 2014, 11:04
Gun Strike 2 Android

Gun Strike 2 ile Aksiyonun Tadına Varın

Android platformu üzerinde sunulan aksiyon oyunlarının sayısı artış gösterdiği gibi grafik ve ses kaliteleri de aynı doğrultuda artış gösteriyor. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Gun Strike 2 isimli Android oyunumuz heyecan verici bir aksiyon oyunudur. 23 farklı paralı askere sahip olan bu oyunda 35 farklı tip silah ile düşmanlarınıza karşı koyuyorsunuz. Tabi ki bu silahların yanı sıra kullanabileceğiniz el bombası veya diğer ekipmanlarda bulunuyor. Dokunmatik ekran ile en iyi şekilde çalışan bu oyun gerçekçi simülasyon yetenekleri sayesinde sizleri kendisine bağımlı yapmayı amaçlıyor.

Gun Strike 2 Android

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Gun Strike 2 Android oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. 41 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan bu oyunu Android telefon ve tablette oynatabilmek için cihazınızın orta seviye veya bir üstü olması gerekmektedir.

Kısa zamanda 100 bin kişinin indirmiş olduğu Gun Strike 2 isimli bu Android aksiyon oyunu 5 üzerinden 4.0 gibi yüksek bir puan almış durumda. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçireceğinizi düşündüğümüz bu Android oyunu zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap