HTC 22 Nisan 2014, 18:31
Desire 210

HTC’den Yeni Bir Uygun Telefon Desire 210

Akıllı telefon pazarında iyi bir yere sahip olan HTC, uygun fiyatlı yeni bir akıllı telefonunu yeni üyelerine ekledi. Desire 210 adı verilen bu akıllı telefon 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alıyor. 512 MB RAM’e sahip olan bu akıllı telefon 4-inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip. 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllı telefon microSD kart girişini de bünyesinde barındırıyor. 5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve VGA ön kameraya sahip olan bu akıllı telefon Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanmakta.

Desire 210

1.300mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bu akıllı telefonda HTC’nin BlinkFeed kullanıcı arayüzü eşlik ediyor. 145 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan bu ürünün ilk etapta global pazara açılıp açılmayacağı konusunda şimdilik net bir bilgi bulunmuyor. Ülkemiz pazarında yer almasını beklediğimiz bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap