Eğlence 22 Nisan 2014, 09:45
Magic Piano

Android Piano Uygulaması Magic Piano by Smule

Android telefon veya tabletle etrafınızda gitar çalan arkadaşlarınızı görmüşsünüzdür. Tabi ki bu gitar uygulamalarının çıkması ile farklı müzik aletlerinin de uygulamaları Google Play Store üzerinde yer almaya başladı. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Magic Piano Android uygulaması da bu bahsettiğimiz türden uygulamalardan. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan bu uygulama ile hiç piano deneyiminiz olmasa bile güzel müzikler ortaya çıkarabilirsiniz. Üzerinde 1.000’den fazla şarkıya sahip olan uygulamada her hafta yeni müzikler eklenmekte ve böylelikle deneyiminizi rahatlıkla artırabiliyorsunuz.

Magic Piano

En popüler müzikleri de içeren Magic Piano Android uygulaması 25 milyona yakın bir kullanıcıya sahiptir. 5 üzerinden 4.1 gibi yüksek bir puan alan bu uygulama 21 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kuruluyor. Ne yazık ki sadece Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalışan bu uygulama için en azından orta seviye bir Android telefon ve tablete ihtiyacınız var.

Boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla veya kendinizi eğlendirecek bu uygulama Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. İyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu uygulamayı denemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçireceğinizi düşündüğümüz bu Magic Piano Android uygulamasını beğeneceğinizden eminiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap