Motorola 21 Nisan 2014, 09:28
moto e

Motorola’dan Moto E Geliyor

Moto X akıllı telefonu ile iyi bir başarı elde eden Motorola, Moto serisine yeni bir üye dahil etmeye hazırlanıyor. Moto E adı verilen bu yeni ürün inceliği ile dikkat çekmeyi amaçlıyor. Edinilen bilgilere göre 6.2 mm kalınlığa sahip olacak olan bu akıllı telefon 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alacak. 4.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacağı belirtilen Moto E isimli bu üründe 1 GB RAM’e yer verilmiş. 4 GB dahili hafızaya sahip olacak olan akıllı telefonun microSD kart girişine de sahip olması bekleniyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile satışa sunulması beklenen bu akıllı telefonun arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde ve ön kısmında VGA kameraya yer verilmiş durumda.

moto e

Wi-Fi, Bluetooth ve FM Radyo gibi standart özelliklere sahip olacak olan Moto E’nin fiyatı 230 Dolar seviyesinde olacak. İlk etapta Meksika’da satışa sunulması beklenen bu akıllı telefonun çift SIM kart teknolojisine de sahip olacağını sizlere belirtmeyi unutmayım. Kısa süre içerisinde Latin Amerika ülkelerinin çoğunda satışa sunulacak olan bu akıllı telefonun Avrupa pazarına açılıp açılmayacağı konusunda ise şimdilik net bir bilgi bulunmamakta.

Motorola’nın bu akıllı telefonu ve diğer akıllı telefonları hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap