Medya ve Video 18 Nisan 2014, 10:59
Dizi TV HD Android

Android Dizi izleme Uygulaması: Dizi TV HD

Android telefon ve tabletlerin ekran çözünürlükleri eskiye göre oldukça iyi seviyelere geldi. Bu seviyeleri gelmesi ile birlikte de Android oyun oynamak ve film izlemek oldukça keyifli oluyor. Google Play Store üzerinde birçok dizi ve film izleme uygulaması olsa da bunların çoğunda sorun bulunmakta ve film kalitesi iyi olmamakta. İşte bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Dizi TV HD uygulamasında ise izleyeceğiniz diziler, TV kanalları oldukça iyi bir kalitede yayın sunmakta ve kolay bir kullanıma sahip. Yenilenen dizaynı ile iyi bir görünüme kavuşan uygulama içerisinde rahatlıkla TV kanallarını izleyebilme imkanımız bulunuyor.

Dizi TV HD Android

Yabancı ve yerli dizileri bünyesinde barındıran Dizi TV HD uygulaması içeriğinde yer alan dizilere yorum yapabilir veya dizilerin konusu hakkında bilgi alabilirsiniz. Basit arama özelliği ile rahatça dizi arama özelliğine sahip olan Dizi TV HD Android uygulaması dizi bölümlerini tek parça haline getirebilir ve partlar arasında otomatik ayarlama sağlar. Bu geçişler yapılırken internetiniz hızlıysa geçişin olduğunu bile fark etmezsiniz.

İyi bir internet hızına sahip olan kullanıcıların rahatlıkla dizi ve TV kanallarını izleyebileceği Dizi TV HD Android uygulaması Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. İyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu uygulama 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan almıştır.

11 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Dizi TV HD Android uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap