Aksiyon Oyunları 17 Nisan 2014, 09:47
Undead Slayer

Android Undead Slayer Aksiyon Oyunu

Android platformunun son zamanların en popüler aksiyon oyunlarından birisi olan Undead Slayer bugünkü yazımızın konuğu. Grafik ve ses kalitesi ile adından oldukça söz ettiren bu oyun kesinlikle sizi kendisine bağımlı yapacak. Oyun içerisinde sahip olduğunuz karakteri güçlendirerek daha güçlü rakiplerle savaşacak ve yeni yaratıklar öldürerek daha çok para kazanacak ve daha çok güçleneceksiniz. Belki de saatlerce oynayacağınız bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkçe versiyonuna da sahip olan bu oyunda 20’den fazla göz kamaştırıcı efekt bulunmakta. Basit bir oynanışa sahip olan Undead Slayer Android oyunu dokunmatik ekran ile de tam uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Undead Slayer

33 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabilen bu oyun Android 2.2 ve üzeri işletim sistemlerine sahip orta seviye ve üstü Android telefon, tabletlerde çalışabilmektedir. İnternet üzerinden oynanan bu oyunu isterseniz arkadaşlarınızla da rahatlıkla oynayabilirsiniz. Silkroad isimli bilgisayar oyununun Android platformu için sunulanı olarak bahsedebileceğimiz bu oyun özellikle strateji sevenlerin çok hoşuna gidecek.

Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan Undead Slayer Android oyununu sizlerin de beğenerek oynayacağınızı düşünüyoruz. Undead Slayer Android oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap