Fotoğrafçılık 17 Nisan 2014, 16:10
Retrica Android

Android için Retrica İndirilebilir Durumda

iOS platformunun en başarılı fotoğraf çekme ve düzenleme uygulamalarından birisi olan Retrica sonunda Android platformu için sunuldu. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Instgram’a rakip olarak gösterilen bu uygulamayı kesinlikle denemenizi öneriyoruz. 80 özel filtreye sahip olan Retrica uygulaması içerisinde ayrıca çeşitli düzenlemeler yapmanızı sağlayacak 22 kolaj da bulunuyor. Retrica Logo Filigran’ına sahip olan bu uygulama içerisinde birbirinden güzel 14 farklı ve güzel Retrica bulunuyor. Tabi ki isterseniz logo filigranlarını da kapatabilme imkanına sahipsiniz.

Retrica Android

Selfie fotoğraflar çekmek için en çok tercih edilen Retrica uygulaması 12 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışan bu uygulama kısa zamanda milyonlarca kez indirilmiş durumda.

Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz fotoğraf çekme ve düzenleme uygulaması Retrica’yı sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap