Aksiyon Oyunları 16 Nisan 2014, 23:11
Warlings Battle Worms

Warlings: Battle Worms Android Online Oyun

Geçtiğimiz Android oyunu tanıtımında sizlere online Android tank oyununu paylaşmıştık. O yazımızın ardından şimdi de sizlere online savaş oyununu paylaşıyoruz. Aslında Facebook ortamında Warlings: Battle Worms isimli bu Android oyuna benzer bir oyun olsa da Android platformunda bu oyunu oynamak aslında daha keyifli. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Warlings: Battle Worms Android oyununda arkadaşlarınızla veya diğer kişilerle karşılıklı bir çatışma içerisine giriyorsunuz. Kahramanlarınızın sahip olduğu silahlar ile düşmanlarınızı en iyi şekilde vurmalısınız. Tabi ki kullanacağınız silahların vuruş derecesinin de yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Warlings Battle Worms

26 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabilen Warlings: Battle Worms isimli bu Android oyun kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Orta seviye ve üstü Android telefon, tabletlerde çalışabilen bu oyun grafik ve ses kalitesi bakımından göz doldurmakta.

Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz Warlings: Battle Worms Android online aksiyon oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak bu Android oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağını düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap