Aksiyon Oyunları 16 Nisan 2014, 10:07
Iron Force

Android Tank Oyunu Iron Force

Artık neredeyse herkesin Android telefon ve tabletinde internet bulunuyor. Tabi internetin bu kadar çok olduğu bu platformda Android oyunlarda online olarak sunuluyor. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Iron Force isimli Android oyunu da online olarak tank savaşı yapabileceğimiz bir oyundur. Grafik ve ses kalitesi iyi bir seviyede olan Iron Force Android tank oyunu dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışmaktadır. Arkadaşlarınızla ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu Android oyununda 15 farklı tank bulunmaktadır.

Iron Force

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Iron Force Android oyununda 4’e 4’lük bir takım kurarak takım halinde savaş gerçekleştirebilirsiniz. Ya da 6 oyunculu herkese açık modda herkese karşı da koyabilirsiniz. Tank geliştirme özelliğine de sahip olan bu Android oyunda tanklarınıza bonus takviyelerde yapabilirsiniz.

İyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Iron Force Android oyununda Türk kullanıcıların sayısı da oldukça fazla. İsterseniz kendi takımınız ile diğer Türk kullanıcılara savaş açabilir veya diğer yabancılara da savaş açabilirsiniz.

47 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Iron Force Android oyunu orta seviye ve üstü Android telefonlarda ve tabletlerde çalışmaktadır. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu ücretsiz olarak sunulan Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap