Aksiyon Oyunları 15 Nisan 2014, 11:45
Zombie Age 2

Android Zombie Age 2 Zombi Oyunu

Dikkat ediyorsanız artık birçok Android oyunda zombi teması kullanılıyor. Tabi ki bunun kullanılmasının sebebi zombi temasının oldukça beğenilmesi olarak gösterilebilir. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Zombie Age 2 isimli Android oyunda da zombi teması kullanılmış ve oldukça kaliteli grafikler sunulmuş. Ses kalitesi bakımından da oldukça iyi bir seviyede olan bu Android oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan Zombie Age 2 Android oyununda sahip olduğunuz kahramanınız ile 7 farklı bölgede zombilere karşı mücadele veriyorsunuz.

Zombie Age 2

17 farklı karaktere sahip olan Zombie Age 2 Android oyununda 30 farklı silah ile zombilere karşı koymalı ve tüm bölümleri sorunsuz bir şekilde aşmalısınız. Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz paralar ile yen silahların yanı sıra ekipmanlarda alarak karakterinizi en iyi şekilde güçlendirebilirsiniz.

Dokunmatik ekran ile iyi bir yapıya sahip olan Zombie Age 2 Android oyunu 25 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde çalışabilen bu Android oyunu büyük bir zevkle oynayacağımızdan eminim. Eğer bizim denediğimiz ve beğendiğimiz Zombie Age 2 isimli bu Android zombi oyununu indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap