Samsung 14 Nisan 2014, 21:49
Galaxy Note2

Galaxy S3 ve Note 2’ye Android 4.4.2 Geliyor

Akıllı telefon ve tablet pazarının lider firmalarından birisi olan Samsung, çıkarmış olduğu akıllı telefonlar ile gün yüzüne çıkarken eski akıllı telefonlarını da unutmuyor. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru eski amiral gemisi Galaxy S3’e Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini sunmuştu. İyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Galaxy S3’e bu güncellemenin gelmesi milyonlarca kullanıcıyı tabi ki çok sevindirmişti. Android 4.4 KitKat’ın ortaya çıkmasından sonra şimdi de acaba Galaxy S3 ve Galaxy Note 2’ye ne zaman Android 4.4 güncellemesi sunulacağına dair düşünceler ortaya çıktı.

Galaxy Note2

Samsung yetkilileri yapmış olduğu küçük bir açıklama ile Galaxy S3’e ve Galaxy Note 2’ye “çok yakında” Android 4.4.2 KitKat güncellemesini sunacağını belirttiler. Büyük bir ihtimalle yaz aylarının başında sunulacak olan bu güncelleme Samsung’un bu iki akıllı telefonunda iyi bir performans artışı sağlayacak. Tabi ki performansın yanı sıra Android 4.4 KitKat’ın yazılım özelliklerine sahip olacak olan bu iki cihazın hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap