Aksiyon Oyunları 14 Nisan 2014, 10:00
Scrap Tank

Android Tank Oyunu Scrap Tank

Android oyunlar içerisinde kuşkusuz en çok rağbet gören ve sevilenler aksiyon oyunlarıdır. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Scrap Tank Android tank oyunu da kısa sürede çok beğenilen bir oyundur. İyi bir grafik ve ses kalitesine sahip olan bu Android oyunda sahip olduğumuz tank ile düşman ordularını yenmeye çalışıyoruz. İlk etapta düşman kuvvetleri bizi zorlamasa da gelen yeni bölümlerde oldukça zorluyorlar. Bu zorluklara karşı gelmek için yapmamız gereken ise tankımızı güçlendirmek ve bu zorlu mücadeleden zaferle ayrılmak. Birçok silah ve ekipmana sahip olan tankımızı en zorlu savaşa hazırlamalı ve tüm düşmanları alt etmeliyiz.

Scrap Tank

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Scrap Tank isimli bu Android tank oyunu dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışmaktadır. Performans bakımından orta seviye ve üstü Android cihazlarda çalışabilen bu oyun 26 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Boş zamanlarımızda iyi bir zaman geçirme aracı olarak gördüğümüz bu Android tank oyununu büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz.

Bizim beğendiğimiz Scrap Tank isimli bu Android tank oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap