LG 13 Nisan 2014, 10:54
lg g2

LG G2’ye Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Geliyor

Performans bakımından en üstün akıllı telefonlardan birisi olan LG G2 ne yazık ki ülkemizde Android 4.4.2 KitKat güncellemesini alamamıştı. Bu durumdan şikayetçi olan birçok LG G2 kullanıcısı için iyi haberi vermek isteriz. Edinilen bilgilere göre LG G2’ye Android 4.4.2 KitKat güncellemesi 20 Nisan 2014’de sunulmaya başlanacak. Belki 1-2 gün daha daha ereleme durumu olsa da bu güncellemenin bu ay içerisinde çıkma ihtimalinin çok yüksek olduğu vurgulanıyor. Bu güncelleme ile performans bakımından iyileştirmeler alacak olan LG G2 ayrıca daha stabil bir yapıya sahip olacak.

lg g2

Bazı uygulamaların da Android 4.4.2 güncellemesi ile daha iyi bir yapıya sahip olmasını bekliyoruz. Ayrıca cihazın kamerasında da birkaç iyileştirmenin yapılmasını bekliyoruz. Bu güncellemenin sunulmaya başlamasından itibaren sizleri bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap