Android Telefon 12 Nisan 2014, 08:33
vodafone smart 4 mini

Vodafone Smart 4 Mini Özellikleri Netlik Kazandı

Mobil operatör alanında dünyanın birçok yerinde hizmet veren Vodafone, İngiltere’de Smart 4 Mini isimli akıllı telefonunu resmiyet kazandırdı. Smart akıllı telefon serisinin satışlarından memnun olduğu ifade eden Vodafone, bu üründe de aynı memnuniyeti yaşayacağını düşünüyor. Giriş seviyesi olarak tabir edebileceğimiz Smart 4 Mini isimli bu akıllı telefon 4-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan bu üründe 512 MB RAM’e yer verilmiş.

vodafone smart 4 mini

4 GB dahili hafızaya sahip olan Smart 4 Mini’de ayrıca microSD kart girişi de bulunuyor. Böylelikle dahili hafızayı yetersiz bulan kullanıcılar microSD kart ile rahatlıkla hafızayı arttırabilirler. 3.1 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan bu akıllı telefonda 1.400mAh büyüklüğünde bir bataryaya yer verilmiş durumda. Bu batarya ile 12.3mm kalınlığa sahip olan bu ürün Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor.

Alcatel One Touch M’Pop modelinin neredeyse aynı özelliklerini taşıyan Vodafone Smart 4 Mini Wi-Fi kablosuz veri transfer bağlantısını da bünyesinde bulundurmakta. Uygun fiyat seçeneği ile iyi bir satış rakamına ulaşmayı hedefleyen bu ürünün ayrıca taahhütlü satışlarının da olmasını bekliyoruz. Şimdilik Avrupa’da 60 Avro fiyat etiketi ile satışa çıkan bu ürünün gelecek ay içerisinde ülkemiz pazarında da yer almasını beklemekteyiz. Vodafone’un Smart 4 Mini isimli akıllı telefonu hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap