Aksiyon Oyunları 11 Nisan 2014, 18:13
Tank Battle Android

Android Tank Battle Aksiyon Oyunu

Android oyunlarının sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bu artışlarla birlikte Android oyunların grafik ve ses kalitesi de oldukça artış göstermekte. Hatta son dönemde sunulan Android oyunların neredeyse hepsi kaliteli grafik ve ses yapısına sahip. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Tank Battle isimli Android oyunda bu kaliteli oyunlardan birisidir. Tank Battle Android oyunda sahip olduğumuz tank ile düşmanlara karşı amansız bir mücadele veriyoruz. Gelen ilk bölümlerde bizi kolay düşmanlar beklese de yeni gelen bölümlerde düşmanlar bizi oldukça zorlayacak.

Tank Battle Android

Oyun içerisinde toplamış olduğunuz altınlarla tankınızın silahlarını güçlendirebilir veya canını arttırabilirsiniz. En iyi stratejiyi uygulayarak tankınızı güçlendirmelisiniz yoksa gelen yeni bölümlerde büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde düşmanlarınızı öldürerek altın haricinde süper top, mega lazerler, füzeler, yıldırım, roket, nükleer bomba gibi savaş ekipmanlarına da sahip olabiliyorsunuz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Tank Battle Android oyunu 46 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışan Tank Battle Android oyunu orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde çalışabilmektedir. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap