Haberler ve Dergiler 11 Nisan 2014, 11:25
Şans Oyunları Android

Android Şans Oyunları Uygulaması

Ülkemizde neredeyse her gün yeni bir şans oyunları oynanmakta. Çoğumuz da bu oynanan şans oyunlarından en az birinde şansımızı denemeye çalışıyoruz. Çoğunlukla büyük bir hüsranla karşılaşıyor olsak da bu adetimizden ne yazık ki vazgeçmiş değiliz. Tabi ki şans oyunları oynadıktan sonra sonuçlara bakmamız için Milli Piyango İdaresi’nin resmi sitesine girmek gerekmekte. Şans oyunlarının yapıldığı saatlerde de yoğunluk yaşayan bu siteye ulaşmamız bazen zor olabiliyor. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak ve cebinizden anında şans oyunları sonuçlarına bakmak için Android Şans Oyunları uygulamasını kullanabilirsiniz.

Şans Oyunları Android

Kolay bir kullanıma sahip olan Şans Oyunları Android uygulaması sade yapısı sayesinde rahat bir şekilde sonuçları görmemizi sağlıyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Şans Oyunları Android uygulaması 817 Kb büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Android 2.1 ve üzeri sürüme sahip neredeyse her Android telefon ve tablette çalışan bu uygulama ayrıca cihazınızda düşük alan kaplamaktadır. Düşük RAM tüketime ile cihazınızı da kastırmayan bu uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sizde Şans Oyunlarında şansınızı deniyorsanız bu uygulamayı kesinlikle Android cihazınızda bulundurmalısınız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap