Sosyal 10 Nisan 2014, 11:34
facebook messenger

Facebook Uygulamasında Mesajlaşma Kaldırılıyor

Tüm mobil platformlarda en çok indirilen ve kullanılan uygulamalardan birisi olan Facebook uygulamasına yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme ile birlikte Facebook uygulaması üzerinde mesajlaşma özelliği kaldırılacak. Bu özellik artık Facebook Messenger uygulaması adı altında sunulmaya başlanacak. Kısa süre sonra iOS ve Android platformu için sunulacak olan bu güncelleme şirket yetkilileri tarafından da doğrulanmış durumda. Kısacası Facebook uygulaması üzerinden mesaj alıp göndermek isteyenler, Facebook Messenger uygulamasını yüklemek zorunda kalacaklar.

facebook messenger

Facebook için iki farklı uygulama kullanmamızı sağlayacak olan bu yeni güncelleme şimdilik bazı kullanıcılara sunulmaya başlanmış durumda. Kısa süre içerisinde ülkemizdeki kullanıcılara da gelecek olan bu güncelleme bu uygulama hakkında görüşlerimizi daha iyi şekilde netleştirecek. Facebook Messenger uygulaması Facebook Uygulamasına göre farklı bir arayüz kullanıyor olması ilk etapta zorlanmamıza neden olsa da kısa zamanda alışacağımızı düşünüyoruz. Umarız ki bu güncelleme ile birlikte Facebook uygulamaları daha stabil ve hızlı bir şekilde çalışabilir ve tabi ki ücretsiz olma özelliğini de kaybetmez.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap