Samsung 9 Nisan 2014, 09:23
Galaxy Ace Style

Samsung Galaxy Ace Style Özellikleri Netlik Kazandı

Üst seviye akıllı telefonlara önem veren Samsung, orta ve alt seviye akıllı telefonlarına da oldukça önem veriyor. Bunu da yıl içerisinde tanıtmış olduğu akıllı telefonlardan rahatlıkla gözlemleye bilmekteyiz. Son olarak Galaxy Ace Style isimli akıllı telefonunu tanıtan firmanın bu önemi daha da gün yüzüne çıktı. Alt seviye bir akıllı olarak tabir edebileceğimiz bu cihaz 4-inç büyüklüğünde WVGA çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan bu üründe 512 MB RAM bulunuyor.  5MP çözünürlüğünde otofokus özellikli arka kameraya sahip olan Galaxy Ace Style’da 4 GB dahili hafızaya yer verilmiş.

Galaxy Ace Style

MicroSD kart yuvasına da sahip olan akıllı telefonun hafızası böylelikle +64GB’a kadar arttırılabiliyor. Bluetooth 4.0, Wi-Fi ve NFC teknolojilerine sahip olan bu akıllı telefonun en önemli özelliği ise Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanıyor olması. 1.500mAh büyüklüğünde batarya ile sunulan Galaxy Ace Style krem beyaz ve koyu gri renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Nisan ayı sonlarına doğru satışa sunulmasını beklediğimiz bu ürünün birçok ülkede satılmasını beklemekteyiz. Fiyatı şimdilik netlik kazanmayan bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap