Aksiyon Oyunları 9 Nisan 2014, 22:54
clash of clans klan savaşı

Clash of Clans’a Klan Savaşları Geldi

Android ve iOS platformunun en çok oynanan aksiyon-strateji oyunlarından birisi olan Clash Of Clans’a yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile Klan Savaşlarına kavuşan Clash Of Clans daha zevkli bir hal aldı. Son güncelleme ile daha iyi bir yapıya sahip olan oyunda ayrıca saldırı anında Barbar Kralın ve Okçu Kraliçenin sahip olduğu alanlarda sınırsız olmuş. Yani kral ve kraliçe savunma gerçekleştirirken belli bir alanda gezinmiyor istediği gibi şehri gezebiliyor. Ayrıca güncelleme ile şehirlerde nasıl ağaçlar veya başka şeyler çıkıyor ve bunları yıkıp mücevher kazanıyorsak şimdi de mücevher kutusu ile bu kazancı daha da arttırma imkanına sahibiz. Sizlerde köyünüzdeki mücevher kutularını kırarak çok sayıda mücevhere sahip olabilirsiniz.

clash of clans klan savaşı

Klan Savaşları güncellemesi ile ayrıca klan kalesinin seviyesi de 1 seviye daha arttırıldı. Eskiden 5’e kadar yükseltilebilen kale artık 6’ya kadar yükseltiliyor. Ayrıca klan kalesi artık depo görevi de görmekte. Klan savaşlarından kazanmış olduğunuz altın, iksir ve kara iksir klan kalesi içerisinde birikiyor. Bunları almak için klan kalesine gelip topla demeniz yeterli olmakta. Unutmadan belirtelim ki klan kalesi ne kadar geliştirilirse alacağı miktarlar o oranda artmaktadır. Örneğin klan kalesinin seviyesi 4 ise, 700000 altın, 700000 iksir ve 2000 kara iksir depolayabiliyor.

Clash Of Clans Klan Savaşları nasıl olacak?

Bu konuda şimdilik net bir bilgi olmasa da sizlere bu konuda edindiğimiz bilgileri sunmaya çalışacağız.

İlk olarak hazırlık günü işleri olacak. Bu günde savaş için klan bağışları açılacak ve klan üyeleri bağışlar gerçekleştirecekler ve tabi ki saldırılar için de köy düzeni yeniden düzenlenmesi gerekmekte.

Savaş günü geldiğinde herkesin iki defa saldırma izni bulunuyor. Her saldırıda düşmana yapılan en iyi saldırı sayılacak. Bu yüzden saldırılarınızı en iyi şekilde yapmalısınız.

Savaşın sonucunda kazanırsanız bonus ganimetler klan kalenize gönderilecek, savaş bittikten sonra savaş tekrarı sizlere 1 kere gösterilebilecek, daha eski savaşlara bakmak isterseniz de klanınızın içerisinde yer alan savaş günlüğüne göz atabileceksiniz.

Şimdilik Clash Of Clans’a gelen Klan Savaşları güncellemesi haberleri bu kadar. Gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap