Haberler ve Dergiler 9 Nisan 2014, 14:48
Tüm Gazeteler

Android Tüm Gazeteler Uygulaması

Android telefon ve tabletlerde en çok ihtiyaç duyulan şeylerden birisi Gazete okumaktır. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Tüm Gazeteler Android uygulaması sayesinde 20 farkı ülkenin en popüler gazetelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tek tek bu popüler gazeteleri gezmek yerine Tüm Gazeteler Android uygulaması ile hepsine rahat ve pratik şekilde ulaşma imkanına sahipsiniz. Tüm Gazeteler Android uygulaması içerisinde yer alan ülkemizin popüler gazeteleri şöyle sıralanıyor: Hürriyet, Milliyet, Habertürk, Zaman, Vatan, Radikal, Cumhuriyet, Takvim, Taraf, Akşam, Bugün, Ajansspor, Fanatik, Fotomaç, Sabah, Posta, Star, Ntvspor, Maraton, Sporx, Ntvmsnbc, TRT Haber, Odatv, Sözcü, Haber 7 ve İnternet Haber gibi.

Tüm Gazeteler

Uygulama üzerine ek gazete ekleme ile birlikte liste dışında yer alan gazeteleri rahatlıkla uygulama içerisine ekleyebilirsiniz. Örneğin, yaşadığınız yerin yerel gazetelerini uygulamaya rahatlıkla ekleyebilme imkanına sahipsiniz. Kolay bir şekilde güncelleme imkanı sunan Tüm Gazeteler Android uygulaması ile kısa bir zamanda listenizde yer alan tüm güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Küçük bir güncelleme ile güncellenen bu uygulama böylelikle mobil internet paketinize de herhangi bir yükleme yapmayacaktır.

Modern ve şık bir arayüze sahip olan Tüm Gazeteler Android uygulaması haberleri indirerek daha sonra okuma imkanı da sunmaktadır. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu uygulamayı sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Tüm Gazeteler Android uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap