Samsung 8 Nisan 2014, 08:41
glaxy f

Samsung, Yeni Bir Prototip Cihaz Üzerinde Çalışıyor

Üst seviye akıllı telefonları ile büyük bir ilgi gören Samsung, Galaxy S5 ile de büyük bir yankı uyandırmıştı. Son olarak edinilen bilgilere göre Samsung yeni bir prototip üzerinde çalışmalara başlamış. Ürünün kasa yapısı Galaxy serisi üyelerine benzemiyor olduğu dikkat çekse de bu ürünün mühendislik prototipi olabileceği belirtiliyor. Üst seviye akıllı telefon olacağı belirtilen bu ürünün 5.2-inç büyüklüğünde 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. Qualcomm’un Snapdragon 805 işlemcisine sahip olduğu belirtilen bu üründe 3 GB RAM’e yer verilmiş.

glaxy f

16 MP çözünürlüğünde OIS destekli arka kameraya sahip olduğu belirtilen bu prototipin 2K ekranı ile iyi bir başarıya ulaşması bekleniyor. Qualcomm’un üst seviye işlemcisinden de güç alan bu prototip Vietnam’da sızdırılmış. Galaxy Note 4 modeline de sahip olabileceği belirtilen bu ürünün alt kısmında hoparlör ızgarasına yer verdiği belirtilmekte. Şimdilik hangi akıllı telefon serisine ait olduğu belli olmayan bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap