Klasik Oyunlar 7 Nisan 2014, 22:06
Hoppy Frog

Android Hoppy Frog Oyunu

Flappy Bird çıktığı günlerde büyük bir ilgi görmüş ve iyi bir kitleye ulaşmıştı. Tabi ki oyunun Google Play Store üzerinden kaldırılması büyük bir hayal kırıklığına neden olmuştu. Tabi bu kadar büyük bir kitleye ulaşan bu oyunun kaldırılmasından ardından bu oyuna benzer oyunlar Google Play Store üzerinde yer almaya başladı. Flappy Bird’e benzeyen bir diğer oyun da Hoppy Frog Android oyunu. Aslında yapı bakımından pek benzerlik göstermeyen bu oyun amaç itibariyle bir benzerlik gösteriyor. Hoppy Frog Android oyununda amacınız kurbağayı en uzak mesafeye götürmek için çalışmak ve önünüzdeki engelleri aşmak.

Hoppy Frog

Zıplaya zıplaya götürdüğümüz kurbağayı yemeye çalışan köpek balıklarına dikkat etmeli ve kurbağayı bulutların üstüne gelecek şekilde zıplatmalıyız. Oldukça basit bir yapıya sahip olan Hoppy Frog Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu oyun kullanıcılarından da iyi bir not almış durumda.

Bizim denediğimiz ve oldukça Hoppy Frog Android oyunu sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap