Spor Oyunları 6 Nisan 2014, 21:30
Fiske Tenisi Android

Android Fiske Tenisi – Tennis 3D Oyunu

Android platformu içerisinde artık her istediğimiz oyunu bulmak mümkün hale geldi. Amerikan futbolu, buz pateni derken artık kaliteli bir yapıya sahip Tenis oyununu da rahatlıkla Android cihazınıza kurabiliyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Android tenis oyunu da kaliteli bir yapıya sahip Android oyunlardan birisi. Kaliteli fizik motoru ve grafikleri sayesinde boş zamanlarımızda hoş vakitler geçirmemize imkan sunacak olan Fiske Tenisi isimli bu oyun dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışıyor.

Fiske Tenisi Android

Akıcı bir yapıya sahip olan Fiske Tenisi Android oyununda oyun içerisindeki oyuncunuzu dokunmatik ekran ile yönlendirerek tenis oynama imkanına sahipsiniz. Gerçek bir tenis oynama imkanı sunan bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. 12 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan bu oyun Android 2.1 ve üzeri sürümlerdeki orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde çalışmaktadır.

Ülkemizde de iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan Fiske Tenisi Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Boş zamanlarınızda sizlere keyifli dakikalar sunacak olan bu oyunu beğeneceğinizden eminiz. Bu ve bunun gibi daha birçok Android oyunu denemek için Android oyunları yazı dizimizi takip edebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap