Samsung 4 Nisan 2014, 19:30
Galaxy S3 Neo+

Şimdi de Galaxy S3 Neo Geliyor

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından olan Samsung, Galaxy S3 Neo isimli yeni akıllı telefonunu tanıtma hazırlığında. Çift SIM kart desteğine sahip olacak olan bu ürünün 4.8-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olduğu ve 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç aldığı belirtiliyor. 1.5 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen akıllı telefonda 16 GB dahili hafıza bulunmakta. MicroSD kart desteğine sahip olan ürün 64 GB’a kadar microSD kart desteği sunabilmekte. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 1.9 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olduğu belirtilen Galaxy S3 Neo’nun 3G, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 veri transfer teknolojilerine sahip olduğu belirtilmekte.

Galaxy S3 Neo+

2.100mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olduğu belirtilen bu ürünün 24.990 Hint Rupee fiyatı ile satışa sunulacağı belirtiliyor. Ülkemiz parasıyla 885 TL fiyatında olan bu ürünün düşük fiyat etiketi ile iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı amaçlamakta.

Ülkemiz pazarında da satışa sunulması beklenen bu ürünün siyah, beyaz, mavi, kırmızı, kahverengi, pembe ve gümüş şeklinde 7 farklı renk seçeneğine sahip olduğu belirtiliyor. Ülkemiz pazarında şuanda satışta olan Galaxy Note 3 Neo gibi bir  ürün olacak olan Galaxy S3 Neo’nun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap