Sosyal 3 Nisan 2014, 15:55
Hepsiburada android

Hepsiburada Android Uygulaması

Ülkemizin en büyük online alışveriş mağazalarından birisi olan Hepsiburada.com’un Android uygulaması bugünkü yazımızın konuğu. Alışveriş uygulamaları arasında en çok tercih edilen ve en çok beğenilen uygulamalardan birisi olan Hepsiburada Android uygulaması Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. 5.6 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan bu uygulama Android 2.3.3 ve üzeri işletim sistemine sahip orta seviye ve üstü olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda çalışabilmektedir. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan bu uygulama kolaylıkla Hepsiburada.com üzerinde alışveriş yapma imkanını sizlere sağlıyor.

Hepsiburada android

Yapmış olduğunuz alışverişler hakkında yetkililere soru sorma imkanı da sunan bu uygulama ile ayrıca ürünler arasında fiyat karşılaştırma imkanına da sahipsiniz. Kullanımı kolay olan Hepsiburada Android uygulaması ile boş zamanlarınızda ilgilendiğiniz ürünleri takip edebilir, indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz. Küçük yapısı sayesinde Android cihazınızda herhangi bir kasmaya neden olmayan bu uygulamayı denemek için bu bağlantıyı kullanarak rahatlıkla indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap