Araçlar 3 Nisan 2014, 09:28
SurfEasy VPN for Android

Android Telefonda Kapalı Sitelere Girme Uygulaması

Son günlerde ülkemizde bazı sitelerin kapatıldığı birçok haber sitesinde vurgulanmakta. Tabi kapatılan bu sitelerden bazıları da çok ünlü ve günlük hayatta devamlı kullandığımız siteler olunca bir şekilde bu sitelere giriş yapmak istiyoruz. İşte bu girişi sağlamak için DNS değiştirmek bazen yeterli olsa da bazende DNS değiştirmek bile hiçbir işe yaramayabiliyor. DNS’nin işe yaramadığı noktalarda ise VPN hizmetleri imdadımıza koşuyor. SurfEasy VPN for Android ismiyle sunulan Android uygulaması ücretsiz olarak sizlere VPN hizmeti vermekte ve kapalı olan her siteye girme imkanı sunuyor.

SurfEasy VPN for Android

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan SurfEasy VPN for Android uygulaması aylık olarak 500 MB veriyi ücretsiz olarak kullanmamıza imkan sunuyor. Tabi ki uygulama içerisindeki bazı adımları takip ederek bu kotayı biraz daha arttırma imkanına da sahipsiniz. 500 MB ilk etapta küçük gibi görünse de Twitter gibi sitelere giriş için kullandığımızda bu kotanın bitmesi imkansız gibi görünüyor. Tabi Youtube üzerinden video falan izlerseniz, yahut VPN açıkken internetten müzik dinlerseniz bu kota kolaylıkla tükenecektir.

SurfEasy VPN for Android uygulamasının özellikleri:

  • Kablosuz internete güvenli bir şekilde girmenizi sağlar
  • IP adresinizi, konumunuzu ve kimlik bilgilerinizi maskeler
  • Kolay kullanıma sahiptir
  • Erişime kapatılan dünyanın herhangi bir yerinden gelen Web sitesine girme imkanı sağlar
  • Cihazdaki tüm internet trafiğini şifreyebilirsiniz
  • 7/24 kullanma imkanı sunar

İyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan SurfEasy VPN for Android uygulamasını sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 8.1 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan bu uygulama Android 4.0.3 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap