Aksiyon Oyunları 2 Nisan 2014, 14:29
Samurai Siege

Android Samurai Siege Strateji Oyunu

Android oyunların artık birçoğu interneti kullanarak oynanmaya başlandı. Tabi bu durum böyle olunca arkadaşlar ile Android oyunları oynama imkanına sahip oluyoruz. Android platformunun kuşkusuz en çok internet ortamında oynanan oyunu Clash Of Clans’dır. Tabi ki bu oyundan sonra karşımıza yeni online oyunlarda çıktı. Bu çıkan yeni Android oyunlardan birisi de Samurai Siege. Grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir oyun olan Samurai Siege’de samuraylardan, ninjalardan ve doğulu muhteşem canavarlardan bir ordu kurarak diğer oyuncularla savaşıyoruz.

Samurai Siege

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Samurai Siege Android oyunu içerisinde bazı öğeler satın alınabilir durumdadır. Tabi ki bu öğeleri satın almak sizlere kalmış bir durumdur. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Samurai Siege sizlere kendini bağımlı kılacak ve devamlı oynama isteği hissettirecektir. Ülkemizden de iyi bir kullanıcısına sahip olan bu oyunda en güçlü ittifakı kurarak düşmanlarınıza saldırmak için güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

Android 4.0 ve üzeri sürümlere sahip orta seviye ve üstü Android tablet ve telefonlarda çalışabilen bu Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Boş zamanlarınızda sizlere keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak olan bu Android oyunu severek ve bağımlı olarak oynayacağınızı düşünüyoruz. Eğer ki oyun içerisindeki arkadaş grubunuz da sizler gibi bağımlı olursa oyunu oynamak daha iyi bir hal alacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap