Aksiyon Oyunları 2 Nisan 2014, 21:37
Battlefront Heroes

Android Battlefront Heroes Strateji Oyunu

Android platformu üzerinde yer alan online oyun sayısı her geçen gün artış göstermekte. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Battlefront Heroes isimli Android oyunu strateji-aksiyon karışımı bir online oyun. Battlefront Heroes Android oyununda geliştirmiş olduğunuz karargahta asker yetiştirerek düşmanlarınıza karşı koymalı ve onları yenmelisiniz. İsterseniz ittifak kurabilir veya ittifaka katılarak düşmanlarınıza karşı daha iyi bir duruma gelebilirsiniz. Aslında Clash Of Clans Android oyununa benzeyen bu oyunda köyünüzü geliştirerek yeni askerler geliştirebilir veya mevcut askerlerinizi de geliştirebilirsiniz.

Battlefront Heroes

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Battlefront Heroes Android oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Ülkemizde de iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu oyun kaliteli grafik ve ses yapısına sahiptir. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan Battlefront Heroes Android oyunu sizleri de kendine bağımlı yapacak.

Online olarak oynanabilen bu Android oyunda arkadaşlarınıza karşı koyabilir veya arkadaşlarınız ile diğer kişilere de karşı müttefik olabilme imkanına sahipsiniz. Oyun içi satışa sahip olan bu oyunda güçlü olmak için bazı oyun öğelerini ücretli olarak satın alabilirsiniz. Tabi ki bu öğeleri almak size kalmış bir durum.

Lafı fazla uzatmadan Battlefront Heroes Android strateji-aksiyon oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak olan Battlefront Heroes Android oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap