Müzik ve Ses 1 Nisan 2014, 14:53
Volume Booster

Android Telefonun Sesini Yükseltme

Android telefonlarımız akıllı telefonlar oldukları için sistem üzerinde birçok değişiklik yapma imkanına sahibiz. Bu değişikliklerden birisi de Android telefonun sesini yükseltme. Tabi ki unutmamalısınız her ne kadar telefonun sesini yükseltmek istesek de belli bir seviyeye kadar yükseltme gerçekleşecektir. Çünkü cihazın donanımı o kadar desteğe imkan veriyordur. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Volume Booster isimli Android uygulaması sayesinde rahatlıkla Android telefonun sesini yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda Ekolayzer ayarı yapmaya da imkan sunan bu uygulama Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Volume Booster

Volume Booster Android ses yükseltme uygulaması ile şu ses seviyelerini yükseltebilirsiniz:

 • Alarm sesi
 • DTMF sesi (1 tuşla arama yapan ses)
 • Müzik sesi
 • Bildirim sesleri
 • Zil sesleri
 • Sistem sesleri
 • Arama ses sesleri

Volume Booster uygulaması Android telefonunuzun hoparlörüne zarar vermeden zengin ve bas deneyimi ile cihazınızın sesini yükseltmektedir. İyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan Volume Booster uygulaması 395 KB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalışan bu uygulamayı sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim denediğimiz ve beğendiğimiz bu Android uygulamasını sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

 1. Recep kocael

  Galaxy grand prime var bütün programları denedim. Ses yükselmiyor.
  Yardımcı olursanız sevinirim..

  Cevapla

Yorum Yap