Zeka Oyunları 1 Nisan 2014, 08:51
Little Commander - WWII TD

Android Little Commander – WWII TD Oyunu

Android oyunları içerisinde belki de en çok bulunan savaş oyunlarıdır. Her gün yeni bir savaş oyununa sahip olan Google Play Store üzerine yeni bir savaş oyunu daha eklendi. Little Commander – WWII TD ismi verilen bu yeni Android oyunu 2. dünya savaşında geçiyor. Sahip olduğunuz ordunuz ile diğer ülkeleri yok etmeli ve düşman saldırılarına karşı mücadele vermeniz gerekiyor. Stratejik anlamda oldukça iyi bir oyun olan Little Commander – WWII TD oyunu grafik ve ses kalitesi bakımından iyi bir seviyededir.

Little Commander - WWII TD

Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan Little Commander – WWII TD Android oyununda 75 farklı bölüm bulunmaktadır. Yeni gelen güncellemeler iyi daha çok bölüme sahip olan oyun üzerinde ayrıca 3 farklı oyun modu bulunuyor. İlk etaplarda kolay bir oyun olduğu düşünülen bu oyunun gelecek yeni bölümlerinde zorluk derecesi oldukça artıyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Little Commander – WWII TD Android savaş oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan bu oyunu oynarken sizlerde saatin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Çocukların da severek oynayacağı bu oyun ayrıca onların zihninin gelişmesine de yardımcı olacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap