Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 KitKat Güncellemesi

Aliq
19.03.2014
Okuma
Yorum Yok

Samsung’un Note serisinin son akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy Note 3’e Android 4.4 KitKat güncellemesi geldi. Ülkemizde satışa sunulan SM-N90000Q modeli için yayınlanmış olan bu güncelleme ülkemizdeki kullanıcılara da sunulmuş durumda. Sizde Galaxy Note 3 akıllı telefonunuzu Android 4.4 KitKat güncellemesine kavuşturmak isterseniz Ana Menü > Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme menüsünden gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz. Güncelleme gerçekleştirilirken hiçbir şekilde cihazınızı kapatmayın, bataryasını çıkarmayın. Aksi taktirde cihazınızın Android sürümünde sorun yaşanacak ve tekrardan ROM yüklemek zorunda kalabilirsiniz.

Note-3

Android 4.4 KitKat güncellemesi ile daha stabil yapıya sahip olan Galaxy Note 3’e ayrıca yatay konumda daha rahat kullanılabilmek için yeni geliştirilmiş bir klavye sunulmuş. Abartılacak bir yeniliğe kavuşmayan Galaxy Note 3’ün gene de Android 4.4.2 KitKat güncellemesine kavuşması bizi ve Galaxy Note 3 kullanıcılarını sevindireceğe benziyor.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.