Avea inTouch 3 Özellikleri ve Fiyatı

Aliq
20.03.2014
Okuma
Yorum Yok

Ülkemiz operatörlerinden olan Avea inTouch 3 isimli yeni akıllı telefonunu tanıttı. Performans bakımından orta seviyede olan bu ürün 4.5-inç büyüklüğünde 480 x 854 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan inTouch 3’de 1 GB RAM’e yer verilmiş. 4 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonda ayrıca microSD kart girişi de bulunuyor. Böylelikle ürünün hafızası rahatlıkla arttırılabilmekte. 5 MP arka kameraya sahip olan akıllı telefonun önünde de VGA kameraya yer verilmiş.

avea intouch 3

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan Avea inTouch 3’ün 9.2mm kalınlığında ve 140 gram ağırlığında olduğu belirtiliyor. 1.800mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan Avea inTouch 3 Avea’nın 1 yıllık 4GB Avea Bulut depolama hizmeti ile birlikte satışa sunulacak.

Prime Extra paketi kullanan Avea kullanıcılarına aylık 1 TL ve diğer tarifeler için aylık 11TL – 25TL arasında değişen aylık ödemeler ile sunulan Avea inTouch 3 ayrıca 549 TL ödeyerek peşin de satın alınabilecek.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.