Samsung 31 Mart 2014, 10:08
galaxy tab 10.1

Samsung Galaxy Tab 4 10.1’in Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Akıllı telefonları ile büyük başarılara imza atan Samsung, tablet pazarında da lider firmalardan birisi. Son olarak Galaxy Tab 4 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenen bu firmanın Galaxy Tab 4 10.1 isimli ürünü hakkında yeni bilgiler çıkmaya devam ediyor. Full HD çözünürlüğünde 10.1-inç büyüklüğünde ekrana sahip olması beklenen bu ürünün Exynos 5 Octa işlemcisini kullanması beklenmekte. Performans bakımından üst seviye özelliklere sahip olacak olan Galaxt Tab 4 10.1’in yaz aylarına doğru resmi olarak tanıtılması ve kısa zamanda satışa sunulacağı beklenen diğer beklentiler arasında yer alıyor.

galaxy tab 10.1

Bu seriye 7 ve 8-inçlik iki model daha ekleyecek olan Samsung’un bu üç farklı üründe de aynı donanım özelliklerini kullanması bekleniyor. Ürünlerin tek farklı ise ekran büyüklükleri olacak gibi. 2 veya 3 GB RAM kullanması beklenen firmanın ayrıca bu ürünlerin ön ve arka kısımlarında yüksek çözünürlüklü kameraya yer verilmesi bekleniyor.

Şimdilik Samsung’un Galaxy Tab 4 10.1 ürünü hakkında bu kadar bilgiye ulaşabiliyoruz. Umarız ki gelecek günlerde bu ürün hakkında daha iyi bir bilgiye ulaşabiliriz. Bu konuda herhangi bir bilgiye ulaşacak olursak sizlere haber vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap