Motorola 31 Mart 2014, 14:05
moto-g-forte

Motorola’dan Moto G Forte Geliyor

Akıllı telefon pazarına Moto G serisi ile yeni bir farklılık getiren Motorola, bu seriye Moto G Forte isimli yeni bir akıllı telefon ekleme peşinde. Moto G ile iyi bir satış rakamına ulaşan Motorola’nın bu ürünler de aynı başarıya ulaşmaya çalıştığını düşünüyoruz. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz Motorola Moto G Forte Qualcomm’un 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 400’den güç alıyor. 4.5-inç büyüklüğünde 720p piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olduğu ifade edilen bu akıllı telefonun 1 GB RAM’e ve 8 GB dahili hafızaya sahip olduğu belirtiliyor.

moto-g-forte

Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olarak satışa sunulması beklenen bu akıllı telefonun Moto G’ye tasarımsal olarak oldukça benzer olduğu görülmekte. Tabi ki belirtilen diğer bilgilere göre bu ürün Moto G’ye göre daha dayanıklı bir yapıya sahip olacak. Şimdilik bu kadar bilgiye sahip olduğumuz Motorola Moto G Forte hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap