Aksiyon Oyunları 26 Mart 2014, 09:02
Call-of-Mini-Dino-Hunter

Android Call of Mini™ Dino Hunter

Yıllardır saklanan dinozorlar geri döndü. Bu dinozorlara karşı acilen bir avcıya ihtiyaç bulunuyor. Bu Android oyunda da avcı siz oluyorsunuz. Bu amansız mücadelede dinozorlara karşı savaşmalı ve onları alt etmelisiniz. Kaliteli grafik yapısına sahip olan Call of Mini™ Dino Hunter Android oyununda 50 farklı görev bulunuyor. Birbirinden farklı 5 karakterle oynamış olduğumuz bu oyunda 21 farklı silahımız bulunmakta. Bu silahlarımız ile 32 vahşi dinozora karşı koymalıyız. Oyun içi kazandığınız altınlarla da silahınızı ve karakterinizi özelleştirebilir, daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Call-of-Mini-Dino-Hunter

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Call of Mini™ Dino Hunter Android oyunu en beğenilen Android oyunlardan birisidir. Kısa zamanda iyi bir kitleye ulaşan bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. Boş zamanlarımızda bizlere keyifli dakikalar geçirtecek Call of Mini™ Dino Hunter Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Son olarak belirtelim ki bu Android oyun 98 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmakta ve Android 2.3 ve üzeri işletim sistemli orta seviye veya üstü Android telefon ve tabletlerde çalışabilmektedir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap