Aksiyon Oyunları 25 Mart 2014, 09:48
Royal Revolt 2

Android Royal Revolt 2 Aksiyon ve Strateji Oyunu

 Aksiyon oyunları içerisinde kısa bir zaman içerisinde iyi bir yere ulaşan Royal Revolt 2 Android oyunu bugünkü yazımızın konuğu. 60 ülkede oynandığı belirtilen bu oyunun 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğu belirtiliyor. Bağımlılık yapan Android oyunlardan birisi olduğu belirtilen Royal Revolt 2’de aksiyon ve eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor olacak. Royal Revolt 2 Android oyununda amacınız kalenizi savunmak ve düşmanlarınızın kalelerine saldırarak onların mallarını soyarak onları bozguna uğratmak. Kısacası soylu bir kral olmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir yapıysa sahip olan bu Android oyunu ne yazık ki orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde çalışabilmektedir.

Royal Revolt 2

Royal Revolt 2 Android oyunu nasıl oynanır?

● Kahramanını savaşta hareket ettirmek için basit dokunma kontrollerini kullan

● Ekrana hafifçe dokunarak kaleni ve savunmanı inşa et

● Birliklerini, büyü yeteneğini ve yapılarını geliştir

● Savunmanı inşa et ve özelleştir, üssünü savunmak için kale karakolunu görevlendir

● Tek gerçek kral olmak için mücadele eden Dünya genelindeki binlerce oyuncuya karşı savaş

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Royal Revolt 2 Android oyunu 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan almıştır. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz Royal Revolt 2 Android oyununu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıttığımız Royal Revolt 2 Android oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap