Aksiyon Oyunları 24 Mart 2014, 09:48
Zombies Ate My Friends

Android Zombies Ate My Friends

Sürükleyici ve aksiyon dolu bir Android oyun oynamak istiyorum diyorsanız o zaman Zombies Ate My Friends tam size göre bir oyun. Adından da anlaşılacağı üzere zombilere karşı mücadele verdiğimiz bu oyunda kahramanımızı geliştirmeli ve yeni gelecek zombilere karşı da güçlü olmasını sağlamalıyız. Silah, giysi ve diğer donanımları geliştirebildiğimiz bu oyunda ayrıca farklı etmenleri de özelleştirebilme imkanına sahibiz. Kendimiz için güvenli bir ev oluşturmalı ve diğer evlerden, sokaklardan yağma yaparak kendimize en uygun yararlı malzemeleri bulmalıyız. Bu malzemeleri ararken bazen karşımıza sürpriz çıkabileceğini de unutmayın.

Zombies Ate My Friends

Restoranları, daireleri, polis istasyonlarını, mağazaları gezdiğimiz bu oyunda önemli olan bu binalara girerken nasıl çıkacağınızı unutmamak. Çünkü bir binaya girerken arkanızdan zombiler gelebilir ve çıkacağınız yolu kapatabilir. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Ayrıca hayatta kalmış başka insanlarla da oyun içerisindeki diğer görevleri gerçekleştirebilme imkanına da sahipsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Zombies Ate My Friends Android oyunu iyi bir kullanıcı kitlesine sahip ve çok beğenilen Android oyunlardan birisidir. Bizimde denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu Android oyunu sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap