Aksiyon Oyunları 24 Mart 2014, 23:10
I, Gladiator Free

Android I, Gladiator Free Aksiyon Oyunu

Android platformu üzerinde yer alan yeni oyunların neredeyse çoğu grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir seviyeye geldi. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız I, Gladiator Free Android oyunu da bu grafik ve ses kalitesi yüksek oyunlardan birisidir. I, Gladiator Free Android oyununda sahip olduğunuz gladyatörü savaşlara sokarak savaşları kazandırmalı ve onu daha da güçlendirmelisiniz. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu Android oyunu 5 üzerinden 4.0 gibi yüksek bir puan almıştır. Ne yazık ki pek fazla bölüme sahip olmayan bu oyunun full sürümünü satın alarak daha fazla bölümde oyunu oynayabilirsiniz.

I, Gladiator Free

128 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan I, Gladiator Free Android oyunu Android 2.3.3 veya üstü orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android tablet ve telefonlarda çalışmaktadır. Dokunmatik kontrolleri en iyi seviyede sunan bu oyunu sizlerinde büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. İlk etapta kolay gelen bu oyunda gelen yeni bölümler sizleri zorlayacak ve kendisine bağımlı kılmaya çalışacaktır.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunduğumuz I, Gladiator Free Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Android aksiyon oyunları içerisinde en beğenilenlerden birisi olan bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap