Aksiyon Oyunları 23 Mart 2014, 10:14
Doodle Army Boot Camp

Android Doodle Army Boot Camp

Android platformu üzerinde yer alan oyunların belki de yarısını aksiyon oyunları oluşturmaktadır. Tabi ki ülkemizdeki kullanıcıların da en çok sevdiği oyunlar kuşkusuz aksiyon oyunlarıdır. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Doodle Army Boot Camp Android oyununda sahip olduğumuz çöp adam olarak tabir edeceğimiz karakterimiz ile düşmanlarımıza karşı amansız mücadele veriyoruz. Havada, denizde ve karada vermiş olduğumuz bu mücadeleler ile zevkli dakikalar sizleri bekliyor olacak. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Doodle Army Boot Camp Android oyunu alt seviye Android telefon ve tabletlerde bile rahatlıkla çalışacak seviyededir.

Doodle Army Boot Camp

17 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabilen Doodle Army Boot Camp Android oyunu Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışabilmektedir. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu oyunun grafik ve ses kalitesi de oldukça tatmin edici seviyede. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu oyunu indirmek ve bu zevke ortak olmak isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

[app]com.chadtowns.daxfree [/app]

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap